Letní dovolená

Toužíte po dovolené, ale do kapsy máte hluboko? Následujte naše rady a můžete se začít balit! Stále nemáte v prasátku dost? No přesto byste rádi jeli na dovolenou? Financování dovolené pomocí úvěru je jedno z největších nerozvážností.

Lepší alternativou je uskromnit se, najít levnější alternativy, nebo si našetřit na dovolenou mimo sezónu. Moře a sluníčko vám určitě dobře padnou i v září.
Vyberte si finančně dostupnější destinaci jako například dovolenou u nás v republice. Česká republika nabízí mnoho krásných míst k odpočinku, jako jsou hory, jezera, řeky.

Nejen ubytování, ale i cesta vás vyjdou podstatně levněji a určitě je množství krásných míst, které jste u nás ani netušili, že existují.

Ubytování

Upřednostněte ubytování v levnějších zařízeních před luxusními hotelovými komplexy. Apartmánové ubytování má výhodu i v tom, že si můžete vařit sami, čímž ušetříte peníze za restaurace.

Doprava

Pokud se rozhodnete pro zahraniční destinaci, namísto letectví zvolte levnější variantu a to silniční dopravu. Pokud cestujete sami, je autobusová či vlaková doprava jednoznačně nejlevnější variantou na cestování.