Category Archives: Móda

Kde koupit těhotenské oblečení?

I zde máte na výběr. V každém jednom městě je obchod s těhotenským oblečením samozřejmostí. Ale i eshopy se zaměřili na toto zboží. Není nic neobvyklého pokud najdete eshop s těhotenskou módou. Ceny jsou zde obvykle levnější, což ale neubírá na kvalitě a službách. Přijatelnější ceny jsou zejména díky neplacení nájemného a nižší rozpočet za provoz.

Read more

Nakupujte lacnú tehotenskú módu

Poobzerajte sa po obchodoch dôkladne. Nenakupujte hneď u prvého predajcu. Skúste sa pozrieť po internete. Internetových obchodov s tehotenským oblečením je teraz naozaj mnoho. Nájdete tu kvalitné kúsky za skvelé ceny a to sa v dnešnej dobe určite oplatí nie?

Read more

Těhotenské tričko

Skříň plná věcí a vy přece zas a znova vytáhnete totéž těhotenské tričko, které jste na sobě měli před několika dny. Známe to dobře – oblíbené kousky se obcházejí těžko a hoc máte v nabídce 50 věcí dokola střídáte pouze zhruba desítku. Jak tedy nosit stejné věci a vždy vypadat jinak? Není to těžké, když se pustíte do módní kombinatoriky. My jsme si na mušku vzali klasické těhotenské tričko.

těhotenského trička

těhotenského trička

Pro někoho obyčejné, pro vás může být milovaným...

Read more

Spodní dámské prádlo

Vcházíte do ložnice. Vaše tělo osvětluje jen slabounké světlo mihotajúcich se svíček. Dokonalý make-up, upravený účes, podpatky, svůdné samodržící punčochy, krajkové kalhotky a neodolatelný korzet. Vychutnáváte si udivený pohled partnera. V  erotickém spodním prádle od nás konečně uvěříte, že jste tou nejnádhernější ženou na světě. Přesně takovou si budete připadat i Vy.

spodní dámské prádlo

spodní dámské prádlo

Erotické spodní dámské prádlo dokáže velké věci. Díky němu si každá z...

Read more

Těhotenské oblečení

Kdy jindy se bordová tak vehementně tlačí do módy pokud ne na podzim? Aktuální sezóna této barvě hraje do karet a je již téměř tradicí, že se jí zaplní obchody. Tmavá červená či vínová, to jsou ty pravé odstíny, které vás dokáží během chladných dní trendově zahřát a zvýrazní i těhotenskou módu pro vaší postavu.

Minulou sezónu byl vliv bordó tak silný, že se o ní mluvilo jako o nové černé. Letos se již podzimní síly těchto barev, ale zvýšilo bordová je stále...

Read more