Moskytiéra do kočárku

Komáři jsou nepříjemný hmyz, obtěžují nás a mohou zničit příjemný večer. Kromě toho bodnutí komárem je nebezpečné, neboť může přenášet choroboplodné zárodky, což je důvod, proč je prevence tak důležitá, zejména u dítěte. Jak se před štípance chránit? 1. Oblečte sebe, i dítě do dlouhých rukávů a dlouhých kalhot. I kdyby vám bylo horko. Vybírejte lehké tkaniny, abyste si zakryli i bosé nohy a ruce. Komáři jsou přitahovány k světlým barvám. 2. Pohybující se ventilátor může zabránit komárů přistát u postýlky, ale ujistěte se, že stroj není v dosahu dítěte, aby si samy neublížilo ještě více.

3. Použijte síťku proti hmyzu s jemnými oky na okna, i dveře. síťka proti hmyzu do kočárku, aby se nedostaly k spícímu. Dobře ji prohlédněte, zda se používáním nezničila a mohla by být nefunkční. 4. Zkontrolujte, jak je upevněna, aby se do ní dítě nezamotaly. Malá síť je ideální pro kočárek, když jste venku na akci. Jen jí přikryjte kočárek a zastrčte do okrajů.

5. Není repelent jako repelent, kupujte pouze výrobky, které jsou určeny a vyrobeny speciálně pro kojence. Nebo si vyrobte svůj vlastní. Stačí použít eukalyptový olej a nasekaný česnek. Vše uvařte ve vodě, kterou pak budete rozprašovat do vzduchu. Komáři z toho budou omámené. Používejte repelent z drogerie na oblečení, ne na kůži! 6. Pochopení toho, co přitahuje komáry je stejně důležité jako pochopení toho, co je odpuzuje. Komáři mají rádi vlhkost, jako je pot, vlhké rostliny, květinové vůně, bezvětří a kyselinu mléčnou, která se uvolňuje po cvičení.  7. Poučte děti, aby byly mimo dosah z oblastí, kde se komáři shromažďují, například blízko stojící vody. Nedovolte dětem hrát si venku, když jsou komáři nejvíce aktivní, čili za úsvitu, za soumraku av podvečer.